Koepelorganisatie

Provinciale koepelorganisatie van de West-Vlaamse Gidsenkring:
Voorzitter:
 Dirk Verstraete, Walakker 21, 8200 Sint-Michiels 050/38.33.62 – dirkgidsbrugge@hotmail.com
Secretaris: Chris Beel, Deken Delaerestraat 2, 8900 Ieper, 057/20.39.68 –  Chris.Beel@telenet.be

Website: www.westvlaamsegidsenkring.be

De koepel groepeert de volgende provinciale afdelingen:

Brugse Vrije: Dirk Van Tieghem, Rietlaan 63, 8200 Sint-Michiels 050/38 40 25
e-mail: “dirkvantieghem@gidsenkringbrugge.com
Johan Lowyck, jagersstraat 60, 8200 Sint-Michiels, 050/38 17 64 e-mail:”johan.lowyck@skynet.be”
Website: “www.gidsenkringbrugge.com” ;
e-mail: info@gidsenkringbrugge.com
Kortrijk: Bart Wallays,Menenstraat 217 8560 Wevelgem 056/42 61 70 bart.wallays@telenet.be
Yola Vermeulen-Van Lede, Oude Vestingstraat 7A/22, 8500 Kortrijk 056/21 52 70; e-mail: yolavanlede@hotmail.com
Website: “www.gidsenkringkortrijk.be“;
e-mail: info@gidsenkringkortrijk.be;
Lange Nelle: Norbert Slambrouck, Sterrebeeklaan 4, 8400 Oostende, tel: 059/50 57 67, e-mail: bslambrouck@gmail.com
Veris Patricia, Nachtegalenlaan 50, 8400 Oostende, 059/80 62 39, e-mail:peter.cornelissen@skynet.be
Mandeldal: John Goddeeris, Spechtenwegel 8, 8800 Roeselare, 051/22 32 68 “e-mail:voorzitter@gidsenkringroeselare.be
Bart BLOMME, Europalaan 13, 8770 Ingelmunster, tel. 051/ 30 03 67; Gsm 0486/ 85 66 67,
e-mail: b.blomme@gmail.com
Tielt: Marc Arickx, Aarselekapellestraat 16, 8700 Kanegem 051/68 89 12
Website: “www.tielt.be“;
e-mail: marc.arickx@hotmail.com
Waregem: Patrick Meuris, Koekoekstraat 49, 8793 Sint-Eloois-Vijve (tel/fax) 056//60 49 17
e-mail: “patrickmeuris@hotmail.com
Simonne Coucke, Vandewoestijnelaan 20/17, 8790 Waregem, 056/60 28 35
website: “http://gavergids.be“; e-mail: “info@gavergids.be
Westhoek Jacques Bauwens, Vuurkruisenlaan 14, 8670 Koksijde, 058/51 36 00
e-mail: “friede.lox@telenet.be
Westland: Chris Beel, Deken Delaerestraat 2, 8900 Ieper, 057/20.39.68 – Chris.Beel@telenet.be
Fernand Rambour, Brugseweg 350, 8900 Ieper, 057/20 53 36
fernand.rambour@skynet.be